אודות KLEIN’S

אודות KLEIN’S

קליין’ס מתמחה בייבוא פתרונות ריהוט ועיצוב של המותגים הנחשבים והיוקרתיים בעולם. אולם התצוגה החדש של קליין’ס המתפקד כ- One Stop Shop מציע מגוון פתרונות עיצוב מתקדמים לחללי מגורים ומסחר ומציג את המערכות ופריטי העיצוב השונים בהרמוניה ובאופן מעורר השראה.
המותגים המיובאים ע”י קליין’ס, נבחנו ונבחרו בקפידה, לפי סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות, אסתטיקה ופונקציונאליות, על מנת להעניק ללקוחות החברה את פתרונות העיצוב ואת חווית השימוש הטובים ביותר.
בית KLEIN’S פתח לאחרונה את אולם התצוגה החדש שלו בהרצליה פיתוח.
אולם התצוגה החדש, אשר משתרע על פני מאות מטרים הכולל חללים מעוצבים של מטבחי פנים, מטבחי חוץ, חדרי אמבט, מערכות ספא וסאונה, חדרי ארונות וספריות של מותגי יוקרה אירופאים מובילים, כל זאת תחת קורת גג אחת, בהרמוניה וסינרגיה מלאה.

בין מותגי החברה, תוכלו למצוא את המותגים המובילים באירופה לעיצוב הבית: Poggenpohl, מותג המטבחים הגרמני הוותיק בעולם. Binova, המתמחה במטבחי איכות בעיצוב איטלקי בסטנדרט גבוה במיוחד עם מגוון רחב של חומרים וגוונים. Albed, המתמחה בעיצוב דלתות, מערכות הזזה וחדרי ארונות באסתטיקה ופונקציונאליות יוצאות דופן. .Milldue, מותג חדרי רחצה המתאפיין בשני סגנונות מנוגדים: האחד מינימליסטי והשני ועשיר בפרטים. Outopia, מותג מטבחי החוץ הייחודי המשלב הנדסה חכמה לנוחות שימוש ובאסתטיקה מרשימה ומותאמת אישית. Carmenta חברת ה- wellness המתמחה בייצור חדרי רחצה לקהל פרטי, ולפרויקטים ציבוריים. Altamarea – מותג ריהוט איטלקי בוטיקי לחדרי רחצה בעל היצע רחב של עיצובים מודרניים וייחודיים בשילוב אקססוריז אשר מתוכננים ע”י מעצבים מובילים מאיטליה.
קליין’ס מיצבה את עצמה כשחקנית מובילה בתחום העיצוב בארץ, ומצליחה לתרגם את צרכי הפרויקט ואת חזונו של כל אדריכל, מעצב פנים ולקוח קצה למציאות, עם פתרונות עיצוב המרשימים והמדויקים ביותר, כך שיעבדו בסינרגיה מושלמת עם הבית כולו.
את המותגים של קליין’ס, אשר משווקים מעל לשני עשורים בארץ, ניתן למצוא בפרויקטים המדוברים בארץ, ביניהם: מגדל ארלוזורוב 17, פרויקט העיר הלבנה, מגדלי אקירוב, מגדלי YOO, מגדל השופטים G, פרויקט המגורים ממילא ועוד.

חברת KLEIN’S הוקמה ע”י איש העסקים אריק קליין, דור שלישי למשפחת תעשיינים ויזמים, הבעלים של קבוצת אמקה, החולשת על מספר מפעלי תעשייה ועוסקת ביזמות נדל”ן בארץ ובחו”ל. אמקה, שבין החברות בקבוצתה נמנית גם KLEIN’S, כוללת למעלה מעשר חברות בארץ ובאירופה בתחומי התעשייה, המסחר והנדל”ן, ומונה כ- 250 עובדים. אריק, הרוח החיה ואיש החזון מאחורי KLEIN’S, החליט לבסס חברה אשר תציע פתרונות יוקרה איכותיים, מתקדמים ומעוצבים, עם דגש רב על תמורה מלאה למחיר. הדרך לכך עוברת כחוט השני בכל רובדי החברה, החל בעובדים המקצוענים, דרך הפתרונות המיובאים והמערכות המשלימות, באופיו של אולם התצוגה, באיכות השירות ובשותפים העסקיים. כל אלו יחד אפשרו ליצור את המותג הייחודי KLEIN’S.

השקת מתחם העיצוב KLEIN‘S
מתוך לילה כלכלי ערוץ 10

“סיפור. בית” מאת קליין’ס
הגרסה הדיגיטלית

סיפור בית קליין'ס