מותג מטבחי החוץ אאוטופיה, אשר משווק באופן בלעדי בישראל על ידי KLEIN’S, שינה את כללי המשחק בתחום מטבחי החוץ. תכנון גמיש ועיצוב מתקדם למטבח החוץ, ממש כמו למטבח הפנים, מאפשר להמשיך את הקו העיצובי של הבית בטבעיות אל החוץ.

תכנון מטבח החוץ נעשה בהתאמה אישית ומאפשר חופש עיצובי ללא גבולות. בזכות פיתוח טכנולוגי חדשני ומתקדם המבטיח איכות מוצר, לארונות של מטבחי אאוטפיה עמידות גבוהה בפני נזקי אקלים, לצד מחברים נסתרים וללא צורך ריתוך או הברגה.

התכנון ורסטילי ופותח פתח ליצירת אינסוף אפשרויות עיצוביות, למגוון העמדות שונות בחלל ומעל הכל  – התאמה מדויקת לצרכי הלקוחות ולאופי חללי החוץ שלהם. חזיתות הארונות ניתנות גם הן לעיצוב בזכות קטלוג רחב של גוונים, טקסטורות ושילובי סרגלי אלומיניום בעוביים שונים.

מלבד אופן התכנון, דגמי המטבחים של אאוטופיה מאופיינים בפונקציונאליות ובלוק של מטבח פנים החל מדלתות בעלות צירים עם טריקה שקטה, מגירות עמוקות ונמוכות ועד עגלות בקבוקים, מגירות סכום ועוד. לצד משטח העבודה תוכלו לשלב, ברז עם כיור מובנה, מערכת גריל גז או פחם, תנורי חוץ, מקררים, מכונות קרח או כל אלמנט שאתם יכולים לחלום עליו.

לעמוד הבית של Outopia מטבחי חוץ >>

תמונות ופרויקטים נוספים